«  Травень 2013  »
Головна » 2013 » Травень » 8 » У Волинському краєзнавчому музеї дітей з обмеженими функціональними можливостями навчали малювати писанки.

Писанки є необхідним атрибутом свята Великодня. Чимало лучан намагаються власноруч виготовити свою писанку. Для цього необхідно мати лише необхідні матеріали і бажання.
   До працівників відділу етнографії Волинського краєзнавчого музею звернулася Лариса Андріївна – соціальний педагог Волинської обласної громадської організації „Даун-синдром”, з проханням допомогти розписати писанки. П’ятеро дітей з нетерпінням чекали заняття, яке відбулося 8 травня 2013 року.

Андрій Мельник, Юрій Ліщанський, Тетяна Стрекіца, Валентин і Мілана Новосад вперше взяли в свої руки писачки і вперше наносили воском візерунки на гладку поверхню курячого яйця. Тетяна і Мілана намагалися зобразити сонечка, квіти, вербові гілочки, зірки. Хлопці виписували писачками зірки, ромби, вітання „Христос Воскрес!”. І, звичайно, фарбували писанки в різні кольори. Кожен учасник заняття відразу визначив для кого розписує писанку. Одні – для мами і тата, другі – для друзів, знайомих.

По завершенню роботи на столі, поруч із паскою і пророслим зеленим зерном, лежали писанки створені дитячими руками. Привітавши своїх учнів зі святом Великодня, працівники відділу етнографії подарували їм буклет „Намалюй свою писанку”.

Фото Л.Максимова
Переглядів: 886 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0