«  Серпень 2016  »
Головна » 2016 » Серпень » 19 » Традиції і сучасність народного мистецтва до 25-ої річниці незалежності України

Традиції і сучасність народного мистецтва до 25-ої річниці незалежності України

18 серпня у Волинському краєзнавчому музеї писанкарів волинського краю зібрав захід «Народне мистецтво. Традиції і сучасність», приурочений до 25-ої річниці проголошення незалежності України.

У гарному товариському колі майстри народної творчості з Володимира-Волинського ділилися своїм досвідом, розповідали про досягнення: участь у виставках, мистецьких проектах, майстер-класах. Три писанки волинян (Оксани Білик, Лесі Мартинюк, Валентини Залуніної) експонувалися на Софіївській площі в столиці у рамках Всеукраїнського фестивалю писанок – 2016 «Дерево життя». Оксана Білик стала учасницею ІV Всеукраїнського свята народного мистецтва «Великодня писанка» (Вінниця). Про використання природних барвників для створення своїх писанок розповіла Наталя Павлюк з с. Комарово Маневицького району.

Досвідом i здобутками ділиться Оксана Бiлик, викладач Володимир-Волинського педколеджу

В урочистій атмосфері були підбиті підсумки і вручені нагороди переможцям Двадцять другого обласного конкурсу «Волинська писанка ІІІ тисячоліття». Майстрів привітали Валерій Дмитрук, начальник управління культури Волинської облдержадміністраці і Євгенія Ковальчук, заступник директора з наукової роботи Волинського краєзнавчого музею, голова журі конкурсу.

Наталка Павлюк (I мiсце), с. Комарово Маневицького району

Оксана Левкович (II місце), с. Липини Луцького району

Руслана Бабiйчук (II мiсце), м. Володимир-Волинський

Володимир Шилiнговський (III місце), м. Володимир-Волинський

Богдана Мiсюк (номiнацiя «Майстерне виконання писанок»), м. Луцьк

Першачки (вперше брали участь) – студенти кафедри дизайну ЛНТУ з керівником Анною Дiдух

Леся Чернiй з сином Арсеном – сімейна традиція

Марко Дячук, юний писанкар з с. Прилуцьке

Дипломи вручав Валерій Дмитрук, начальник управління культури Волинської облдержадміністрації

Учасники заходу також оглядами музейні виставки. Дізналися про життєвий шлях українського письменника, культурного і громадського діяча Модеста Левицького. Адже почесна нагорода конкурсу названа його іменем і вручається педагогу-популяризатору писанкарства.

Науковий спiвробiтник музею Богдан Зек розповiдає писанкарям про Модеста Левицького

Цього року Диплома імені Модеста Левицького удостоєна Ірина Нікітіч, методист Обласного науково-методичного центру культури, викладач класу образотворчого мистецтва Маяківської музичної школи.

Iрина Нiкiтiч

Щиро всіх вітаємо з перемогою у конкурсі та 25 річницею проголошення незалежності України!

Бажаємо Вам здоров’я, впевненості у власних силах, успіхів у всіх справах, нових звершень та добрих справ в ім’я України!

Відділ етнографії та народних промислів
Волинського краєзнавчого музею

Переглядів: 668 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0