«  Березень 2014  »
Головна » 2014 » Березень » 11 » Шевченківське свято у Затурцівському музеї.

Шевченківське свято у Затурцівському музеї.

"Шевченко вічний, як народ”. Так називався захід, проведений 9 березня 2014 року в стінах Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського.

Вечір, присвячений 200-річчю від дня народження Т.Г.Шевченка, підготовлено працівниками музею, місцевим просвітянським осередком "Джерело” із залученням учнів Затурцівської ЗОШ І-ІІІ ст. імені В.К.Липинського. Палітру свята збагатило довершеним виконанням пісенних творів на слова геніального поета вокальне тріо "Віра, Надія, Любов” у складі Галини Савельєвої, Надії Поліщук і Тамари Михалевич (лауреат Міжнародних конкурсів) з товариства "Холмщина” з Луцька.
Вірші Тараса Шевченка читали і досвідчені аматори сцени, і юні декламатори, об'єднані щирою любов'ю до Великого Кобзаря та України.

На знак солідарності з українськими військовими у Криму всі учасники заходу виконали державний гімн України.
В контексті Шевченківського ювілею у музеї відкрито стаціонарну виставку з приватних колекцій затурчан "Волинська Шевченкіана”, яка функціонуватиме до кінця 2014 року.
Наш музей гостинно прийме кожного, хто захоче прилучитися до вшанування пам'яті національного Пророка.

Віталій Кушнір,
завідувач музею.