«  Серпень 2018  »
Головна » 2018 » Серпень » 20 » Повертаємось до традицій української геральдики: науково-просвітницький захід Музею історії Луцького братства

У переддень Дня незалежності України, 22 серпня о 15.00, в Музеї історії Луцького братства говоритимуть про експертизу і науковий супровід новітнього українського герботворення, презентують відтворену хоругву Луцького братства та представлять повний комплект вісника Українського геральдичного товариства «Знак».

Під час заходу, зокрема, відбудеться перше публічне представлення хоругви громадської організації «Луцьке Хрестовоздвиженське братство (відроджене)», яка створена з використанням історичного гербового знаку Луцького братства XVII ст. Про цей задум і його втілення поділяться інформацією голова сучасного Братства Андрій Бондарчук, геральдист Олена Бірюліна, дизайнер та майстри-виконавці.

Розмову про сучасний стан геральдичної освіти та новітнього герботворення продовжить Геннадій Бондаренко, кандидат історичних наук, заступник голови Геральдичної комісії Волинської облдержадміністрації.

Під час презентації вісника Українського геральдичного товариства «Знак» за 1993–2017 рр., люб’язно переданого на Волинь головою УГТ Андрієм Гречилом, відбудеться передача двох повних комплектів видання Волинському краєзнавчому музею та Волинській обласній науковій бібліотеці імені Олени Пчілки.

Вхід вільний

Місце події: Музей історії Луцького братства, Луцьк, вул. Йова Кондзелевича, 5.

Телефон для довідок: 72-33-71.

Переглядів: 405 | Додав: administrator | Рейтинг: 1.0/1