«  Квітень 2016  »
Головна » 2016 » Квітень » 19 » Оголошено про початок Сьомої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2015”

Управління культури обласної державної адміністрації та Волинський краєзнавчий музей оголошують про початок Сьомої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2015”. Кінцевий термін подання пропозицій до переліку подій – 12 травня 2016 року.

про обласну рейтингову акцію

„Музейна подія року на Волині – 2015”

І. Організатори акції: управління культури обласної державної адміністрації, Волинський краєзнавчий музей.

ІІ. Мета і завдання акції:

Акція присвячена Міжнародному дню музеїв.

Метою і завданням акції є:

– встановити найбільші досягнення та найголовніші проблеми, які стали визначальними з точки зору ставлення суспільства до музеїв і музейної справи у Волинській області у 2015 році;

– визначити місце музею в житті громади (міста, району, села, тощо);

– зміцнити позитивний імідж Волині, як провідного туристичного центру у межах Західної України;

– ознайомити населення області з культурно-рекреаційним потенціалом регіону;

– підняти науковий та методичний рівень роботи музейних закладів,

– підвищення рівня професійної майстерності працівників музеїв Волині.

ІІІ. Умови і порядок проведення акції:

1. Термін проведення акції: з 18 квітня до 18 травня 2016 року.

2. Будь-яка особа чи організація може надіслати до оргкомітету свої пропозиції щодо тих музейних подій і досягнень, які заслуговують визнання на обласному рівні.

3. Пропонована музейна подія мала відбутись у 2015 році, основним організатором, місцем дії чи виконавцем мав бути один з музеїв Волинської області.

4. У заявці потрібно надати назву і опис події, місце та час проведення, учасників, контакти тощо (по можливості докласти фото, публікації у ЗМІ, іншу довідкову інформацію у довільному форматі).

5. Оргкомітет у робочому порядку здійснить попередній відбір заявок і сформує список, до якого увійдуть усі події і проекти, які відповідають умовам проведення акції.

6. На другому етапі список заявок буде запропонований колу експертів, які шляхом рейтингового голосування визначать головні музейні події 2015 року на Волині.

7. До кола експертів увійдуть фахівці музейної сфери, представники влади, засобів масової інформації, громадськості.

8. За підсумками акції експертною радою (журі) будуть визначені переможці (І, ІІ, ІІІ місце).

Оголошення результатів акції відбудеться не пізніше 18 травня 2016 року.

Кінцевий термін подання пропозицій до переліку подій – 12 травня 2016 року.

Оргкомітет

43005, м. Луцьк, вул. Шопена, 20.

Тел.: (0332) 24-25-91, 24-56-19, т/ф.24-25-91.

E-mail: volkrmus@lt.ukrtel.net, volmus@ukr.net

Акція „Музейна подія року на Волині-2015”!

Переглядів: 493 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0