«  Березень 2017  »
Головна » 2017 » Березень » 1 » Обласний конкурс читців до дня народження Лесі Українки

Обласний конкурс читців до дня народження Лесі Українки

26 лютого у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся обласний конкурс читців «Мій любий краю», присвячений 146-й річниці від дня народження Лесі Українки. Твори Лесі Українки читали переможці районних конкурсів у трьох вікових категоріях.

Перша − діти від 7 до 12 років з Любомльського, Володимир-Волинського РБК, клубів с. Пальче Ківерцівського, с. Череваха Маневицького районів, БК селища Голоби Ковельського району, Ратнівської дитячої музичної школи, Ковельського НД «Просвіта», БК селища «Вересневе» міста Луцька, Нововолинського міського клубу, Луцької НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського».

Середня вікова категорія (13–17 років) − з Локачинського, Камінь-Каширського, Любешівського, Любомльського РБК, БК селища «Вересневе» міста Луцька, села Самійличі Шацького району, ЗОШ I−ІІІ ступенів с. Гішин Ковельського району, с. Дубечне Старовижівського району, Локачинської школи-гімназії, клубу села Довжиця Маневицького району, Річиця Ратнівського, Рожищенського і Ковельського РД «Просвіта», Палацу учнівської молоді м. Луцька, Волинського державного училища культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського.

Старша вікова категорія − Володимир-Волинського, Любешівського РБК, БК селища Цумань Ківерцівського, Доротище Ковельського, Боголюби Луцького, Любче, Переспа Рожищенського районів, НД «Просвіта» с. Лобачівка Горохівського району, клубів с. Чорниж Маневицького, с. Оріхово Ратнівського с. Ягідне Турійського районів, Володимир-Волинського КМЦ, Волинської державної обласної універсальної наукової бібліотеки імені Олени Пчілки.

Учасники конкурсу читали твори, композиції за мотивами творів Лесі Українки.

Три перші місця, відповідно до вікових категорій, здобули Юлія Зінчук за твір «Казка про Оха-чародія» (Любомльський РБК), Ольга Птачик за вірш «І ти колись боролась, мов Ізраїль…» (Камінь-Каширський РБК), Сергій Корнейко за такий же твір (НД «Просвіта» с. Лобачівка Горохівського району). Другі місця отримали: Анастасія Іванова за композицію «Вийду в садочок» (Ратнівська дитяча музична школа), Георгій Супрунюк за уривок з оповідання «Одинак» (клуб с. Річиця Ратнівського району), Марта Ткачук, Михайло Менько за сцену з драматичної поеми «Бояриня» (Ковельський НД «Просвіта»), Іванна Приходько за вірш «Королівна» (БК с. Боголюби Луцького району), Лілія Шинкарук за вірш «Твої листи завжди пахнуть зов′ялими трояндами…» (клуб с. Оріхово Ратнівського району). Треті місця отримали: Соломія Шульська за «Прелюдію до «Лісової пісні» Петра Гоця (клуб села Пальче Ківерцівського району), Ірина Гулечко за уривок з драматичної поеми «Лісова пісня» (Ковельський НД «Просвіта»), Ангеліна Кустарник за прочитане оповідання «Метелик» (Луцький НВК «Гімназія № 14 імені Василя Сухомлинського), Сергій Мар′яшин за вірш «Забута тінь» (Рожищенський РД «Просвіта»), Владислава Курач за твір «І ти колись боролась, мов Ізраїль…» (Волинське державне училище культури і мистецтв імені І. Ф. Стравінського), Олена Поліщук за вірш «Якби я знав, що їм нема рятунку…» (клуб села Ягідне Турійського району), Ірина Цигикал за композицію з п′єси Неди Нежданої «І все-таки я тебе зраджу» (Володимир-Волинський КМЦ), Наталія Шпанчук за твір Лесі Українки «Лист у далечінь» (Волинська державна обласна універсальна наукова бібліотека імені Олени Пчілки).

Журі оцінювало майстерність виконання, артистизм, сценічну культуру учасників, і загалом відмітило широку репертуарну палітру.

Конкурс організований управлінням культури. Волинської облдержадміністрації та Обласним науково-методичним центром культури.

Джерело: Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки

Переглядів: 682 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0