«  Травень 2013  »
Головна » 2013 » Травень » 16 » Нагороджено переможців Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”

16 травня 2013 року у приміщенні обласного краєзнавчого музею відбулося нагородження переможців Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”, проведеної управлінням культури обласної державної адміністрації та Волинським краєзнавчим музеєм. Акція „Музейна подія року” започаткована у 2009 році і є щорічним конкурсом, у рамках якого відзначаються найважливіші, найбільш показові та резонансні явища у музейній галузі на Волині, що найбільше вплинули на загальне сприйняття музеїв у суспільстві.

Головним критерієм для визначення переможців акції була суспільна значущість музейної події, позитивний резонанс у масштабах Волині і всієї України. Додатковим критерієм – високий фаховий рівень виконання.

Оргкомітет акції здійснив попередній відбір заявок і сформував список, до якого увійшли усі подані події і проекти, які відповідають умовам проведення акції. Цього разу на суд експертів було подано 13 різних за характером та масштабами подій, які відбулись протягом 2012 року. Список заявок був запропонований колу експертів, які шляхом рейтингового голосування визначали головні музейні події 2012 року на Волині. До кола експертів увійшли фахівці музейної сфери, представники влади, засобів масової інформації, громадськості. Ними було заповнено і подано до оргкомітету 55 анкет. За перше місце нараховувалося 4 бали, друге – 2, третє – 1 бал.

Після підрахунку голосів, поданих за кожну подію, та набраних балів, оргкомітет Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”

ПОСТАНОВИВ:

1. За підсумками рейтингового голосування визнати переможцями Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012” та відзначити дипломами і грошовими винагородами:

І місце (2500 грн.) – Видання книги-альбому „Музей волинської ікони” (К., АДЕФ-Україна. – 2012), автори: Александрович В.С., Вигодник А.П., Василевська С.І., Єлісєєва Т.М., Карпюк Л.А., Ковальчук Є.І., Силюк А.М. Нагороджується Музей волинської ікони, завідувач Єлісєєва Тетяна Миколаївна.

ІІ місце (1750 грн.) – Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, директор фестивалю Силюк Анатолій Михайлович, голова експертної ради Ковальчук Євгенія Іванівна. Нагороджується Волинський краєзнавчий музей, директор Силюк Анатолій Михайлович.

ІІІ місце (750 грн.) – Передача Ягодинською митницею у фонди Волинського краєзнавчого музею 68 предметів музейного значення, головний хранитель Волинського краєзнавчого музею Пушкар Наталія Юхимівна. Нагороджується Волинський краєзнавчий музей, директор Силюк Анатолій Михайлович.

2. За підсумками рейтингового голосування, учасників Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012”, які зайняли 4, 5, 6 місце за кількістю балів, відзначити заохочувальними дипломами:

Заохочувальний диплом І ступеня – Комплекс заходів присвячених Маневицькій трагедії 1942 року, автор: Хомич Петро Микитович. Нагороджується Маневицький краєзнавчий музей, директор Хомич Петро Микитович.

Заохочувальний диплом ІІ ступеня – Виставка і благодійна акція „Обереги милосердя Надії Горлицької”, автори: Хомова Тетяна Олександрівна, Мірошниченко-Гусак Людмила Андріївна. Нагороджується Волинський краєзнавчий музей, директор Силюк Анатолій Михайлович.

Заохочувальний диплом ІІІ ступеня – Комплекс заходів присвячених 600-річчю костелу Св. Трійці у Любомлі, автор: Остапюк Олександр Дмитрович. Нагороджується Любомльський краєзнавчий музей, директор Остапюк Олександр Дмитрович.

Нагородження переможців Четвертої обласної рейтингової акції „Музейна подія року на Волині – 2012” пройшло у дружній, теплій атмосфері. Переможці знайомили присутніх із своїми відзначеними подіями і проектами, реалізованими у 2012 році, та приймали щирі вітання своїх колег.

Вітаємо переможців та зичимо нових творчих перемог на ниві музейництва!

Фото Л.Максимова
Переглядів: 802 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0