«  Травень 2015  »
Головна » 2015 » Травень » 28 » «Московський похід» Петра Сагайдачного 1618 року» з циклу заходів «Перемоги української зброї»

Упродовж століть змінні окупаційні режими всіляко намагались знищити все, що стосувалось Української державності. Часто, історія перетворювалась на дієвий засіб ворожої пропаганди, яка спотворювала бачення минулого. Вона виявилась настільки живучою, що навіть зараз продовжує труїти душі мільйонам українців. Із здобуттям незалежності, вітчизняна історична наука почала формуватись заново і все ще перебуває на цій стадії. Проблемою сьогодення є не тільки відсутність наукових розробок з тієї чи іншої теми, але й відсутність належної популяризації результатів досліджень.

Прагнучи внести свою лепту у вирішення озвученої проблематики Волинський краєзнавчий музей започаткував проведення циклу заходів «Перемоги української зброї». Військова тематика особливо актуальна на даний час, коли Україна відстоює свою державність і територіальну цілісність. Цикл заходів «Перемоги української зброї», присвячений переможним битвам українського війська, героїзму і доблесті захисників наших кордонів, які боронили Вітчизну з найдавніших часів до сьогодення. Продовжуючи започатковану традицію, Волинський краєзнавчий музей запрошує усіх бажаючих відвідати другий захід циклу – «Московський похід» Петра Сагайдачного 1618 року». У ході чергової польсько-російської війни, козацьке військо Сагайдачного завдало ряд поразок російським полчищам і взяло в облогу Москву. Саме завдяки запорожцям, Річ Посполита уклала Деулінське перемир’я, внаслідок чого Московське царство втратило значну кількість власних земель. Сучасним захисникам України є з кого брати приклад, більше того, вони самі вже можуть слугувати прикладом для підростаючого покоління. Українці вміли перемагати тоді, переможуть і зараз.

Усіх бажаючих відвідати захід «Московський похід» Петра Сагайдачного 1618 року» запрошуємо до Волинського краєзнавчого музею 2 червня о 14.00 год.

Переглядів: 518 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0