«  Лютий 2014  »
Головна » 2014 » Лютий » 24 » Колектив Волинського краєзнавчого музею та музеї області глибоко сумують за загиблими активістами Майдану.

Колектив Волинського краєзнавчого музею та музеї області глибоко сумують за загиблими активістами Майдану – українських Героїв –  в Києві та деяких інших міст України. Серед них непоправні втрати волинських патріотів:

Волиняни-бійці
«Небесної Сотні», які віддали своє життя на Майдані

Сергій Байдовський
(1990 р.н.) м. Нововолинськ. Загинув від вогнепального поранення
в легеню 20 лютого 2014 р.

Едуард Гриневич
(1985 р.н.) с. Деревок Любешівського району. Загинув від снайперського пострілу в голову 20 лютого 2014 р.

Василь Мойсей
(1992 р.н.) м. Ківерці. Загинув від поранення снайперською кулею в грудну клітку 20 лютого 2014 р.

Іван Тарасюк
(1993 р.н.) с. Олика Ківерцівського району. Загинув від вогнепального поранення 20 лютого 2014 р.

Висловлюємо свої співчуття родинам та близьким загиблих. Їхні імена та справи – зразок самовідданого служіння Україні та українському народові, нашого європейського вибору – назавжди залишаться в пам’яті нащадків.

В зв’язку з жалобою, яка оголошена в Україні 22 і 23 лютого 2014 року через загибель і вбивство понад сотні українських Героїв під час протистояння в Києві на Майдані Незалежності та прилеглих вулицях, волинські музеї оголошують про скасування всіх запланованих розважальних заходів до кінця лютого 2014 року. При цьому експозиційні зали музеїв працюють у звичному режимі.

Музейні працівники Волині підтримують Львівського музею історії релігії  Заяву щодо кривавого конфлікту між народом і владою України 18-20 лютого 2014 року.

Слава Україні!
Героям Слава!