«  Квітень 2017  »
Головна » 2017 » Квітень » 7 » Художній музей запрошує на виставку іконопису на склі Галини Черниш

Художній музей запрошує на виставку іконопису на склі Галини Черниш

У Художньому музеї 6 квітня відкрито виставку „Осяяні Великоднем. Іконопис на склі волинської художниці Галини Черниш”.

Експозицію збудовано із православних ікон на склі, авторських та традиційних писанок, творів із композиціями декоративного розпису на дошках, що виконані художницею протягом останніх років. Споглядаючи виставку, відвідувач музею отримує прекрасну нагоду заглибитись у світ народного малярства й традицій українського іконопису, ознайомитися ще із однією гранню вітчизняної культури. Розміщені поряд із залами, у яких представлено блискучі взірці академічного живопису, ці твори розкривають невідомий для багатьох пласт мистецтва, заснований на цілком відмінних естетичних принципах, але не менш цікавий і значущий.

Галина Черниш використовує у власній практиці досвід професійного художника, опираючись, водночас, на творчий спадок безіменних творців із народу. Стилістичні та технічні прийоми, особливості технології давніх майстрів вона переносить у сьогодення. З любов’ю та благоговінням долучає до багатоголосого хору попередників імпульси власної душі, тональність свого вкрай делікатного й гармонійного співу.

Зоя Навроцька,
завідувач Художнього музею