«  Вересень 2013  »
Головна » 2013 » Вересень » 8 » Хресна хода до Холмської чудотворної ікони Богородиці.

Хресна хода до Холмської чудотворної ікони Богородиці.

8 вересня вірні Української православної церкви вшанували чудотворний Холмський образ Богородиці. Від Свято-Покровського кафедрального храму до Музею волинської ікони, де перебуває чудотворна ікона, священнослужителі Луцького міського і районного благочинь, а також чисельні віряни пройшли хресним ходом з церковними піснеспівами центральними вулицями міста. Участь у процесії взяли також студенти Волинської духовної семінарії і вихованці недільної школи при Свято-Покровському кафедральному храмі Луцька.

Очолив молебень із акафістом до чудотворного Холмського образу Божої Матері керуючий Волинською єпархією митрополит Волинський і Луцький Ніфонт. Під час богослужіння до святині приклались більше тисячі людей. «Дорогі мої любі волиняни, я дякую вам за ваші молитви до Матінки Божої, щоб вона оберігала нас усіх, наш край. Дай Боже, щоб і на наступну осінь ми дочекались, коли знову зможемо помолитись перед цією святинею. Хочу подякувати і працівникам Музею волинської ікони за те, що вони реставрують і оберігають наші святині, бережуть цю святу Холмську ікону Богородиці», – зауважив, у своєму архіпастирському слові до присутніх, владика Ніфонт.

Вітаючи волинського архієрея, завідувач Музею волинської ікони Тетяна Єлісєєва зауважила, що саме Владика Ніфонт 11 років тому започаткував традицію проводити хресні ході до музею, аби вшанувати Хомську ікону Богородиці, і подякувала усім за таке особливе молитовне вшанування християнської святині і за пожертвувані кошти на реставрацію волинських ікон.

А насамкінець було виголошене многоліття владиці, працівникам музею та усім присутнім, і улюблене нашими вірянами волинське «Многі вам літа», як завжди, співали усі присутні.

Фото Л.Максимова

Переглядів: 705 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1