«  Лютий 2019  »
Головна » 2019 » Лютий » 5 » Герой України Василь Тарасюк побував у Волинському краєзнавчому музеї

Герой України Василь Тарасюк побував у Волинському краєзнавчому музеї

4 лютого 2019 року Волинський краєзнавчий музей відвідав Герой України Василь Тарасюк. Він наш земляк, адже народився в селищі Заболоття Ратнівського району Волинської області. Був вихованцем Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою. У 2016 році закінчив Національну академію сухопутних військ імені Петра Сагайдачного і одразу відправився на фронт. Проходив службу у 72-й механізованій бригаді. У боях з ворогом неодноразово виявляв мужність, був декілька разів серйозно поранений, але повертався в стрій. Василь Тарасюк із своїм позивним «Тайфун» став для ворога справжнім нищівним ураганом. 24 серпня 2017 року Президент України Петро Порошенко особисто вручив Василю Тарасюку золоту зірку Героя України.

Виконувач обов’язків директора музею Анатолій Силюк привітав нашого визначного земляка у стінах музею, а провідний науковий співробітник Богдан Зек провів для нього екскурсію. Василь Тарасюк ознайомився із експозицією та виставками «Врятовано для України», «Герої не вмирають», «Пам’ятай, Україно, героїв своїх». Подарунком для героя стала книга Богдана Зека про історію Луцька.

Колектив Волинського краєзнавчого музею висловлює щиру вдячність Герою України Василю Тарасюку за самопожертву в ім’я України! Ми пишаємось своїм легендарним земляком! Для нас він справжній патріот-українець – приклад для наслідування! Низький уклін Вам, пане Василю! Дякуємо!

Нагадуємо. Волинський краєзнавчий музей започаткував проект «НАШІ ЗАХИСНИКИ», метою якого є збір експонатів про АТО і ООС, а також популяризація внеску волинян в обороні державного суверенітету та територіальної цілісності України. Запрошуємо до співпраці усіх небайдужих.

Збережімо героїчні сторінки сучасної української історії для майбутніх поколінь!

Фото Л. Максимова

Переглядів: 422 | Додав: administrator | Рейтинг: 5.0/1