«  Лютий 2013  »
Головна » 2013 » Лютий » 25 » День народження Лесі Українки у Колодяжненському літературно-меморіальному музеї.

Колодяжне – свята земля, бо тут колиска таланту великої Лесі Українки, слово якої пломеніє і засвічує, допомагає доростати до самих себе, стати і бути українцями.
Ми вписані у вічність назавжди
Колодяжного тихими стежками,
де нині й прісно Лесині сліди
відлунюють закличними піснями!
25 лютого 2013 року до пам’ятника Лесі Українці в с.Колодяжне головою Ковельської райдержадміністрації С.В.Матяшуком, головою райради П.Г.Якубуком директором Волинського краєзнавчого музею А.М.Силюком, зав. фондами Волинського краєзнавчого музею Н.Ю.Пушкар, учасниками свята були покладені квіти. Представники влади, кандидат історичних наук, професор Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки, голова Волинської обласної організації Національної спілки краєзнавців України Г.В.Бондаренко, директор Волинського краєзнавчого музею А.М.Силюк, поет, краєзнавець А.М.Семенюк виступили з промовами про місце Лесі Українки в літературному, громадському житті України ХІХ – ХХ ст. та сьогоденні.
Актрисою Хмельницького академічного обласного театру ляльок Лідією Корницькою була представлена театральна фантазія за мотивами дитячих листів письменниці „Лесині листи” (режисер, заслужений діяч мистецтв України Сергій Брижань, світло – Сергій Корницький).
В цей день в музеї відбулась презентація двох виставок – персональної виставки художниці Валентини Михальської „Я живу, тому що люблю” та виставка художниці Софії Караффи-Корбут за мотивами драми-феєрії Лесі Українки „Лісова пісня” з фондів Музею „Лісова пісня” урочища Нечимне.

Переглядів: 568 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0