«  Серпень 2018  »
Головна » 2018 » Серпень » 1 » Дарунок лучанина музею

Дарунок лучанина музею

Фонди Волинського краєзнавчого музею поповнились рідкісною колекцією грамплатівок XX ст. – 320 грамплатівок передав зі своєї особистої колекції лучанин Олександр Юрченко.

Серед грамплатівок перевидання музики 1930-их років, старовинних романсів, танцювальної ретро музики, записи відомого на початку XX ст. співака Петра Лещенка, комплекти грампластинок з концертами Й. С. Баха, комплекти грампластинок з піснями та музикою з кінофільмів; П. Чайковського – Лебедине озеро, П. Моріа, Д. Бортнянського, концерти класичної музики; співаків В. Висоцького, Р. Лоретті, Ю. Морфессі, В.Ободзинського, Д. Ріда, Д. Леннона, П. Макартні.

Передана також велика колекція грамплатівок на дитячу тематику: казки зарубіжних та вітчизняних авторів: Г. К. Андерсена – Пригоди Чіполіно, Дюймовочка; М. Гоголя – Ніч перед Різдвом, Р. Кіплінга – Ріккі – Тікі – Таві; Пригоди капітана Врунгеля; казка О. Пушкіна – Про мертву царівну і сімох богатирів, З. Попеліуса – Двічі два – чотири, Д. Баррі – Пітер Пен та Венді, Таємниця Снігової королеви; Братів Грімм – Дух в пляшці, Жива вода; Р.Стівенсона – Острів скарбів; Чарівна лампа Алладіна; Попелюшка; Р. Кіплінга – Мауглі та багато інших.

Рідкісними є грамплатівки українських виконавців видані в період СРСР – Тріо Маренич, Оксани Білозір, Софії Ротару, Василя Зінкевича та ін. Велика кількість грамплатівок видана понад півстоліття тому.

Фото Л. Максимова

Переглядів: 389 | Додав: administrator | Рейтинг: 0.0/0