«  Березень 2024  »

У зв’язку із навчанням в освітніх закладах в суботу та з метою більш ефективного і зручного обслуговування відвідувачів музеїв та економного використання енергоносіїв в осінньо-зимовий період, наказом директора Волинського краєзнавчого музею А. Силюка для експозицій Волинського краєзнавчого музею, його відділів – Музею волинської ікони та Музею історії Луцького братства, до 15 грудня 2014 року встановлено додатковий робочий день по обслуговуванню відвідувачів в суботу.

Переглядів: 437 | Додав: administrator | Дата: 29.09.2014 | Коментарі (0)

В Музеї історії Луцького братства триває виставка «Люльки і самовари в історичному інтер’єрі». У віковій товщі монастирських стін пихато виблискують самовари, пахне козацьким різнотрав’ям, дружня компанія мініатюрних люльок смиренно очікує на гостей...

ПРИХОДЬТЕ  і  ПОБАЧИТЕ!

Переглядів: 1193 | Додав: administrator | Дата: 25.09.2014 | Коментарі (0)

В середу, 24 вересня у Художньому музеї відбулась творча зустріч з Анатолієм Вадимовичем Свідзинським. Було презентовано дві його книги: «Синергетична концепція культури» та «Роки й обличчя».

Переглядів: 594 | Додав: administrator | Дата: 24.09.2014 | Коментарі (0)

Члени журі та учасники XVIII Всеукраїнського конкурсу професійних читців імені Лесі Українки 22 вересня відвідали Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки і музей «Лісової пісні» в Нечимному.

Переглядів: 517 | Додав: administrator | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)

23 вересня у Музеї волинської ікони відкрилася виставка "Нове життя давніх образів". На виставці представлені пам’ятки сакрального мистецтва XVI - XVIII ст., які були відреставровані у 2013-2014 роках у Національному науково-дослідному реставраційному центрі України (Київ), Львівській філії ННДРЦУ, Національній Академії образотворчого мистецтва і архітектури та реставраційній майстерні Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 702 | Додав: administrator | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)

З метою моральної та матеріальної підтримки бійців, учасників АТО та їх родин, повноцінного використання експозицій музею в патріотичному вихованні підростаючого покоління у Волинському краєзнавчому музеї, його відділах та філіалі встановлено безкоштовне відвідування для дітей шкільного віку, батьки яких перебувають або перебували у зоні антитерористичної операції.

Переглядів: 536 | Додав: administrator | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)

23 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки «Шляхом волі, шляхом демократії: з історії боротьби Народного Руху за незалежність України», приурочене відзначенню 25-ої річниці від часу створення Народного Руху України за перебудову.

Переглядів: 628 | Додав: administrator | Дата: 23.09.2014 | Коментарі (0)

21 вересня, на Різдво Пресвятої Богородиці, Православна Церква вшановує Діву Марію, у Холмській Чудотворній іконі прославлену. Уже в десятий раз віруючі Української Православної Церкви Київського Патріархату здійснили паломництво до Чудотворного Образу, що зберігається у Музеї волинської ікони.

Переглядів: 537 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2014 | Коментарі (0)

У Музеї історії Луцького братства нещодавно відбулися народні читання на тему «Старосвітське кохання або шлюбна стратегія минулих літ», які провела Олена Бірюліна, провідний науковий співробітник, завідувач відділу Волинського краєзнавчого музею. Під час зустрічі діяла виставка окремих музейних творів живопису, скульптури, графіки і писемних джерел. Впродовж акції можна було ближче оглянути колекцію стародавніх перснів.

Переглядів: 1127 | Додав: administrator | Дата: 11.09.2014 | Коментарі (0)

10 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет «Її життя – сцена…», приурочений 90-ій річниці від дня народження актриси Волинського обласного музично-драматичного театру імені Т.Г.Шевченка, народної артистки України Марії Миколаївни Клименко (1924 – 2000), з циклу «Відомі жінки Волині».

Переглядів: 608 | Додав: administrator | Дата: 10.09.2014 | Коментарі (0)