«  Грудень 2018  »
   У Волинському краєзнавчому музеї,  з нагоди Всесвітнього дня захисту тварин, відбувся дитячий ранок „Ми відповідальні за тих, кого приручили”. Учасники заходу – вихованці дитячого садочку №17 м.Луцька, здійснили цікаву подорож у чарівний світ природи засобами музейної експозиції та виставки, яка була розгорнута у музеї.
Переглядів: 300 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2012 | Коментарі (0)

У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відбулось урочисте відкриття „Барвистий світ народного мистецтва”, на якій представлено колекції творів самобутніх майстринь: затурчанки Світлани Тихоліз та жительки Локач Оксани Деревич.
Переглядів: 581 | Додав: administrator | Дата: 27.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Його любов – Україна і математика”, приурочений 120-ій річниці від дня народження всесвітньовідомого математика, уродженця Волині Михайла Кравчука.
   Михайло Пилипович Кравчук – один з найвидатніших математиків XX століття, чиї праці стали фундаментом для розвитку різних галузей математичної науки: вищої алгебри та математичного аналізу, теорії диференціальних та інтегральних рівнянь, теорії ймовірності і математичної статистики.
Переглядів: 545 | Додав: administrator | Дата: 25.09.2012 | Коментарі (0)

У день свята Різдва Богородиці в Луцьку відбувся хресний хід вірних Волинської єпархії УПЦ КП від Свято-Троїцького кафедрального собору до Музею волинської ікони, де зберігається чудотворна Холмська ікона Божої Матері.
Переглядів: 281 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка „Моє захоплення – мій духовний світ” на якій представлено 101 роботу лучанки Валентини Галкіної. 21 вересня 2012 року майстриня провела майстер-клас із соломопластики студентам історичного факультету кафедри документознавства та музейної справи Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Переглядів: 639 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2012 | Коментарі (0)

З метою удосконалення фахового рівня, професійної кваліфікації та обміну досвідом музейних працівників області на базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року проведено обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.
Переглядів: 237 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

Волинським краєзнавчим музеєм спільно з Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців України, Кортеліським історичним музеєм, ДП „Волинські старожитності” та Ратнівськими райдержадміністрацією і райрадою у селищі Ратне та селі Кортеліси Ратнівського району проведено XLII Всеукраїнську наукову історико-краєзнавчу конференцію „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Ратнівщина в історії України і Волині”, приурочену 70-річчю Кортеліської трагедії 1942 року.
Переглядів: 227 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Подвигу жити”, приурочений до Дня партизанської слави та Міжнародного дня миру.
Переглядів: 357 | Додав: administrator | Дата: 20.09.2012 | Коментарі (0)

У неділю, 16 вересня 2012 року, в церковному життя Луцька відбулась знакова подія – відбувся хресний хід від Свято-Покровського кафедрального храму до Музею волинської ікони, де зберігається чудотворна Холмська ікона Божої Матері. Там перед особливо шанованим православними західних українських земель чудотворним образом Пресвятої Діви був відслужений молебень і акафіст, а присутні православні вірні мали нагоду приложитись до чудотворного образу.
Переглядів: 240 | Додав: administrator | Дата: 16.09.2012 | Коментарі (0)

На базі Волинського краєзнавчого музею та Кортеліського історичного музею 19-20 вересня 2012 року буде проведено обласний семінар-практикум директорів комунальних та громадських музеїв області на тему „Сучасні технології в роботі музейних установ різних рівнів”.

Переглядів: 310 | Додав: administrator | Дата: 11.09.2012 | Коментарі (0)