«  Грудень 2018  »
   Разом із святом „Різдво у Косачів”, яке відбулося 9 січня, в Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрилася персональна виставка Валентини Михальської „Я живу, тому що люблю” (живопис, графіка).
Переглядів: 260 | Додав: administrator | Дата: 09.01.2013 | Коментарі (0)

9 січня у музеї Лесі Українки с.Колодяжне відбулося свято „Різдво у Косачів”.  Наукові співробітники музею розповіли про традицію святкування Різдва в Косачів. Любили це свято в родині, адже воно створювало неповторну ауру запахом свіжозрубаної, принесеної з лісу ялинки, святковою метушнею по приготуванню особливих страв, чеканням гостей з Києва, врядженням ялинки.
Переглядів: 446 | Додав: administrator | Дата: 09.01.2013 | Коментарі (0)

Колодяжненський літературно-меморіальний музей Лесі Українки поповнився новими експонатами – двома виданнями „Лісової пісні”.
Переглядів: 215 | Додав: administrator | Дата: 04.01.2013 | Коментарі (0)

З Новим роком та Різдвом  Христовим!
Переглядів: 219 | Додав: administrator | Дата: 01.01.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відкрита для відвідування виставка робіт учасників Дев’ятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики „Святвечір”. Традиційно до різдвяних свят Волинський краєзнавчий музей оголошує проведення обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики серед учасників різних вікових категорій. Започаткований він був у 1993 році і проводиться через рік. На основі поданих на конкурс робіт у музеї створена виставка „Святвечір”.
Переглядів: 373 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)

27 грудня у Волинському краєзнавчому музеї для дітей працівників музею було організоване новорічне музейне свято.
Переглядів: 335 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)

Напередодні різдвяно-новорічних свят у відділі природи Волинського краєзнавчого музею проводились екскурсії-казки „Гостина у Зимоньки-Зими” із циклу „Чарівні пори року” для учнів молодших класів шкіл міста Луцька. Діти здійснили захоплюючу подорож залами музею із казковою гостею – Зимою, познайомились із життям природи у холодну пору року, дізнались чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період.
Переглядів: 264 | Додав: administrator | Дата: 27.12.2012 | Коментарі (0)

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення

Про утворення у Волинському краєзнавчому
музеї відділу – „Музей історії Луцького
братства”
Переглядів: 256 | Додав: administrator | Дата: 26.12.2012 | Коментарі (0)

24 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрилася фотодокументальна виставка „В’ячеслав Чорновіл: життя присвячую Україні”. Створена вона на матеріалах музею, для доповнення постійно діючої частини експозиції, де представлені теми по дисидентському русі та діяльності Народного Руху України в часи перебудови. В основі виставки – світлини В’ячеслава Максимовича з різних періодів його життя, документи щодо його діяльності як правозахисника та політичного діяча.
Переглядів: 233 | Додав: administrator | Дата: 24.12.2012 | Коментарі (0)

У 2012 році, на передодні свята зимового Миколая, Волинський краєзнавчий музей започаткував щорічні лекторії на тему „Святий Миколай – покровитель Луцька”.
Переглядів: 266 | Додав: administrator | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)