«  Червень 2018  »
   Валентин Феодосійович Кирилков належить до тієї генерації мистців, для котрих праця за мольбертом у тихій майстерні – головна програма творчого життя. Людина стримана й неговірка, він зазвичай віддає перевагу самій роботі над полотном, аніж розповідям про неї. Однак, уникаючи гучних фраз, імпозантних заяв, художник іде шляхом творчості послідовно й наполегливо.
Переглядів: 497 | Додав: administrator | Дата: 10.05.2012 | Коментарі (0)

У зв’язку з відзначенням 67-ї річниці Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років 7 травня 2012 року в приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбувся урок мужності та відкриття виставки «Доля людини в історії краю», яка присвячена пам’яті Миколи Олександровича Царенка – ветерана Великої Вітчизняної війни, патріарха волинської культури.
М.О.Царенко з 1941 року і до кінця війни перебував на фронті. Згодом Микола Олександрович довгий час очолював управління культури у Волинській області. Він аслужений працівник культури України. За роки життя був удостоєний медалей „За бойові заслуги”, „Захиснику Вітчизни”, ювілейних медалей до річниць Перемоги; орденів „Трудового Червоного Прапора”, „Знак пошани” та багато інших, які представлені на виставці.
Переглядів: 491 | Додав: administrator | Дата: 07.05.2012 | Коментарі (0)

27 квітня 2012 року в будівлі повітової канцелярії ХVІІ-ХVІІІ століття, у Художньому музеї м.Луцька, лучанам та шанувальникам мистецтва була унікальна змога почути поетичні тексти Остапа Сливинського у вкрай харизматичному авторському виконанні, поспілкуватися про європейську культуру, насолодитися мистецтвом українського слова, послухати музику, поринути у витончену естетику.
Переглядів: 439 | Додав: administrator | Дата: 27.04.2012 | Коментарі (0)

24 квітня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір „Чорнобильська сльоза” до 26-ої річниці аварії на Чорнобильській АЕС. Це чорна дата, що позначає одну з найбільших трагедій в історії українського народу і всього людства. Вона провела у людській свідомості болісну межу, яка розділила наше буття на до- і післячорнобильське. Ця техногенна катастрофа призвела до величезних економічних витрат, пов’язаних з ліквідацією наслідків аварії та людських втрат, які вже ніхто не зможе порахувати.
   З перших днів після аварії пожежники Волині стали активними учасниками ліквідації її наслідків. Всього через горнило Чорнобиля пройшло 66 працівників воєнізованої і професійної пожежної охорони нашого краю.
Переглядів: 793 | Додав: administrator | Дата: 26.04.2012 | Коментарі (0)