«  Серпень 2018  »
   Голова Волинської облдержадміністрації Борис Клімчук, за рекомендацією свого колеги з Івано-Франківська Михайла Вишиванюка, зустрівся із настоятелем парафії української автокефальної православної церкви Київського патріархату святої Софії Київської в Чикаго Іваном Боярчуком. Священик завітав на Волинь, аби передати Борису Клімчуку ікону «Образ Покрови», на якій вояки УПА у 1942 році приймали присягу.
Переглядів: 445 | Додав: administrator | Дата: 07.08.2012 | Коментарі (0)

Ось уже 12-й рік поспіль на Ковельщину вшанувати пам'ять славетної поетеси Лесі Українки приїздять письменники, митці, поети, лесезнавці, шанувальники її таланту.
Переглядів: 344 | Додав: administrator | Дата: 05.08.2012 | Коментарі (0)

У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрилася персональна виставка Миколи та Анастасії Гончаруків „В майстерні художника”, на якій представлені портрети, пейзажні, натюрморти, вироби з дерева, різьба, художньо оброблені природні форми.
Переглядів: 256 | Додав: administrator | Дата: 04.08.2012 | Коментарі (0)

До ювілею Наталії Юхимівни Пушкар у видавництві „Волинські старожитності” побачили світ два видання: „Наталія Юхимівна Пушкар: біобібліографічний покажчик” (упорядкування А.А.Понагайба) та „Леся Українка. Волинські сюжети: Історико-краєзнавчі нариси” (упорядкування Н. Ю. Пушкар,  В. М. Комзюк).
Переглядів: 474 | Додав: administrator | Дата: 02.08.2012 | Коментарі (0)

1 серпня 2012 року минуло 99 років від дня смерті Лесі Українки. У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відбувся День пам’яті письменниці „Пісні, розстанемось ми з вами”  та проведена панахида.
Переглядів: 234 | Додав: administrator | Дата: 01.08.2012 | Коментарі (0)

У Вільнюській картинній галереї (Литва) на міжнародній виставці „Портрети великих князів і вельмож Литовських із українських музеїв” представлено 8 портретів з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.

Переглядів: 909 | Додав: administrator | Дата: 18.07.2012 | Коментарі (0)

Колектив Волинського краєзнавчого музею
вітає
Павла Аркадійовича Рудецького
з призначенням директором Державного історико-культурного
заповідника Луцька
та зичить вагомих успіхів у розбудові його музеїв,
збереженні архітектурних, історичних та культурних пам’яток міста.
Переглядів: 362 | Додав: administrator | Дата: 17.07.2012 | Коментарі (0)

У конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся концерт камерної музики з циклу „Музичні зустрічі у музеї”. Виконавці – лауреати всеукраїнських та міжнародних конкурсів Петро Тітяєв (скрипка), Роман Левчук (скрипка), Анна Колотиліна (альт).
Переглядів: 483 | Додав: administrator | Дата: 13.07.2012 | Коментарі (0)