«  Листопад 2018  »
   У Колодяжненському літературно-меморіальному музеї Лесі Українки відкрито виставку заслуженого майстра народної творчості України Віри Сергіївни Роїк „Чарівна голка Віри Роїк та її учнів”.
Переглядів: 255 | Додав: administrator | Дата: 11.10.2013 | Коментарі (0)

10 жовтня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулася історична година „Вони боролися за волю України”, присвячена 71-ій річниці створення Української Повстанської Армії, 70-ій річниці існування Колківської республіки та 70-ій річниці бою в с. Новий Загорів.
Переглядів: 226 | Додав: administrator | Дата: 10.10.2013 | Коментарі (0)

4 жовтня у відділі природи Волинського краєзнавчого музею було проведено екологічну годину «Бережіть нас, добрі люди!» до Всесвітнього дня захисту тварин. Рішення про його щорічне відзначення прийняв Міжнародний конгрес прибічників руху захисту природи у Флоренції в 1931 році.
Переглядів: 529 | Додав: administrator | Дата: 04.10.2013 | Коментарі (0)

З нагоди Міжнародного дня громадян похилого віку і Дня ветерана 1 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч з ветераном Великої Вітчизняної війни, учасником битви під Кенігсбергом Василем Тихоновичем Мельничуком (1922 р.н.), ветеранами Спілки колишніх малолітніх в’язнів – жертв нацизму, фотомайстром Владленом Дроботьком.
Переглядів: 337 | Додав: administrator | Дата: 01.10.2013 | Коментарі (0)

27-29 вересня у м.Луцьку відбудеться Сьомий Міжнародний фестиваль українського фольклору „Берегиня”. Його метою є популяризації українських традицій, обрядів, звичаїв, відродження народних весільних дійств, звичаєво-обрядової автентики літньо-осіннього циклу, якими в усі віки славилася наша земля. У рамках фестивалю у  Волинському академічному обласному музично-драматичному театрі імені Т.Г.Шевченка розгорнута виставка весільних костюмів та рушників „На щастя, на долю”, основна частина якої оформлена унікальними експонатами з фондів Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 626 | Додав: administrator | Дата: 26.09.2013 | Коментарі (0)

21 вересня, у свято Різдва Пресвятої Богородиці, віруючі Української Православної Церкви Київського Патріархату вже удев’яте здійснили паломництво до Чудотворної Холмської ікони Богородиці, яка зберігається у Музеї волинської ікони.
Переглядів: 252 | Додав: administrator | Дата: 21.09.2013 | Коментарі (0)

19 вересня у конференц-залі Волинського краєзнавчого музею відбувся тематичний вечір, приурочений Дню партизанської слави.
Переглядів: 258 | Додав: administrator | Дата: 19.09.2013 | Коментарі (0)

17-18 вересня 2013 року у Музеї волинської ікони, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбувся дводенний польсько-український семінар музеїв регіонів-партнерів Лодзького воєводства „Наша спадщина – наші музеї”, у якому взяли участь музеєзнавці з Лодзького воєводства, а також Волинської та Вінницької областей України.
Переглядів: 561 | Додав: administrator | Дата: 18.09.2013 | Коментарі (0)

19 вересня о 16.00 у виставковому залі «Хлібня» Національного заповідника «Софія Київська» відкривається виставка «Відроджені святині православ’я», яка репрезентує унікальні твори сакрального мистецтва, досліджені й відреставровані Національним науково-дослідним реставраційним центром України. Відвідувачі побачать кращі твори сакрального мистецтва з музеїв України. На виставці, зокрема, будуть представлені відреставровані ікони з фондів Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 291 | Додав: administrator | Дата: 18.09.2013 | Коментарі (0)