«  Листопад 2017  »
    До ювілею видатного композитора сучасності Ігоря Федоровича Стравінського (1882–1971), у Волинському краєзнавчому музеї презентована стаціонарна виставка „З поверненням, Маестро!” (до 130-річчя від дня народження Ігоря Стравінського та 75-річчя Ігоря Блажкова). Виставкова експозиція виконана у авторській редакції кандидата історичних наук Олени Огнєвої із фондів обласного краєзнавчого музею, Устилузького меморіального музею Ігоря Стравінського та приватних збірок. Виставка знайомить з історичним Устилугом і Устилугом часів Ігоря Стравінського.
Переглядів: 402 | Додав: administrator | Дата: 14.06.2012 | Коментарі (0)

Квіти – то давня любов Галини Максимівни Боратинець. Перші роботи із засушеного матеріалу виконувала на кольоровому папері. Згодом перейшла думка взяти природне тло, замкнути простір рамкою.
   У своїх роботах майстриня поєднує квіти і пелюстки – різні за формою, структурою, кольором, строками цвітіння. Рослини для роботи бере з саду, поля, лугу, квітника.
Переглядів: 592 | Додав: administrator | Дата: 12.06.2012 | Коментарі (0)

Мета виставки – передати колорит національних традицій, відобразивши минувшину, продемонструвати як вона відображена в творах сучасних майстрів. Кожен предмет експозиції доповнює один одного, об’єднуючись в яскраву композицію, що буквально струменить барвами, звучить мелосом волинського мистецтва.
Переглядів: 479 | Додав: administrator | Дата: 07.06.2012 | Коментарі (0)

До початку футбольних ігор чемпіонату Європи по футболу „Євро 2012” працівниками відділу новітньої історії Волинського краєзнавчого музею доповнено експозиційний зал „Волинь: історія, політика, економіка, культура” блоком матеріалів, які присвячені цій події.
Переглядів: 327 | Додав: administrator | Дата: 06.06.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї, в ході пам’ятних заходів приурочених 65-им роковинам проведення заключного етапу депортації українців з етнічних земель у Польщі – акції „Вісла”, відбулася презентація книги кандидата історичних наук Олега Савчука „Свої серед своїх. Депортації українців з Холмщини і Підляшшя у 1944 – 1947 рр.” та відкрито виставку, присвячену тим подіям.
Переглядів: 379 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась екологічна година, приурочена Всесвітньому дню охорони навколишнього середовища, який 5 червня відмічається  у багатьох країнах світу для того, щоб привернути увагу світової громадськості  до проблем довкілля.
Переглядів: 242 | Додав: administrator | Дата: 30.05.2012 | Коментарі (0)

Директор Волинського краєзнавчого музею А.Силюк отримав диплом лауреата VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року” за створення інтернет-порталу  Музейний простір Волині” (volyn-museum.at.ua). Ця подія стала переможцем VІІ Всеукраїнської акції „Музейна подія року”, зайнявши ІІІ місце серед найкращих подій музейного життя України 2011 року.
Переглядів: 29156 | Додав: administrator | Дата: 29.05.2012

Державний історико-культурний заповідник м. Острога провів Х наукову конференцію „Острозькі краєзнавчі читання”, присвячену 140-річчю з дня народження засновника історичного музею в Острозі о. Михайла Тучемського.
   В рамках роботи конференції відбулося відкриття виставки „Костельний живопис XVIII-XIX ст.”, яку представив Музей волинської ікони. На відкритті були присутні учасники конференції з міст Києва, Хмельницька, Львова, Донецька, Харкова та ін., представники влади, інтелігенція Острога.

Переглядів: 301 | Додав: administrator | Дата: 24.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 141 142 143 144 145 146 »