«  Червень 2018  »

В І Т А Є М О !
Переглядів: 309 | Додав: administrator | Дата: 16.09.2013 | Коментарі (0)

Президент України Віктор Янукович під час робочої поїздки до Волинської області 12 вересня відвідав у Луцьку Музей волинської ікони.
Переглядів: 230 | Додав: administrator | Дата: 12.09.2013 | Коментарі (0)

17-18 вересня у Музеї волинської ікони, відділі Волинського краєзнавчого музею, відбудеться дводенний польсько-український семінар музеїв регіонів-партнерів Лодзького воєводства „Наша спадщина – наші музеї”, у якому візьмуть участь музеєзнавці з Лодзького воєводства, а також Волинської та Вінницької областей України.
П Р О Г Р А М А
Переглядів: 344 | Додав: administrator | Дата: 12.09.2013 | Коментарі (0)

З 8 травня по 26 серпня у Національному художньому музеї Республіки Білорусь експонувалася виставка „Портрети володарів і магнатів Великого князівства Литовського” зі збірок Львівського історичного музею, Львівської національної галереї мистецтв та Волинського краєзнавчого музею (Луцьк). Вона стала одною з яскравих культурних подій Республіки Білорусь і користувалася великим успіхом у жителів та гостей Мінська. Про це йдеться у листах подяки директору Волинського краєзнавчого музею Анатолію Силюку від Національного художнього музею Республіки Білорусь.
Переглядів: 223 | Додав: administrator | Дата: 11.09.2013 | Коментарі (0)

9 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Наталії Ужвій «Я просто жила цим життям» (до 115-ї річниці від дня народження) із циклу «Відомі жінки Волині».
Переглядів: 496 | Додав: administrator | Дата: 09.09.2013 | Коментарі (0)

8 вересня вірні Української православної церкви вшанували чудотворний Холмський образ Богородиці. Від Свято-Покровського кафедрального храму до Музею волинської ікони, де перебуває чудотворна ікона, священнослужителі Луцького міського і районного благочинь, а також чисельні віряни пройшли хресним ходом з церковними піснеспівами центральними вулицями міста.
Переглядів: 336 | Додав: administrator | Дата: 08.09.2013 | Коментарі (0)

5 вересня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір-портрет Євгенії Лещук «Волинь у душі, як пісня» (до 85-річчя від дня народження) з циклу «Відомі жінки Волині».
Переглядів: 424 | Додав: administrator | Дата: 05.09.2013 | Коментарі (0)

Відповідно до програм загальноосвітніх шкіл, гімназій, ліцеїв області Волинський краєзнавчий музей розробив і видав комплексну програму „Музей-школі. На допомогу вчителям та учням навчальних закладів Волинської області (2013-2014 навчальний рік)”.
Переглядів: 252 | Додав: administrator | Дата: 03.09.2013 | Коментарі (0)

Видавництвом «Час» у Києві 1914 року було започатковано серію «Життєписи українських діячів», першим номером у якій вийшла книжечка «Микола Лисенко. Спогади і думки Олени Пчілки». Нині це надходження доповнило фонди літературно-меморіального музею Лесі Українки в Колодяжному і стало дев’ятим прижиттєвим виданням праць Олени Пчілки у колекції музею.
Переглядів: 189 | Додав: administrator | Дата: 02.09.2013 | Коментарі (0)

27-28 серпня у м.Луцьк відбулася ХХ міжнародна наукова конференція „Волинська ікона: дослідження та реставрація”, зорганізована Волинським краєзнавчим музеєм на базі свого відділу – Музею волинської ікони. Вона продовжила традицію щорічних наукових зібрань з питань дослідження і реставрації волинського іконопису. Конференція була присвячена пам’яті відомого українського вченого-мистецтвознавця Павла Жолтовського та приурочена до 20-річчя Музею волинської ікони у Луцьку.
Переглядів: 286 | Додав: administrator | Дата: 28.08.2013 | Коментарі (0)