«  Лютий 2018  »
   Шацьке поозер’я – туристично-рекреаційний комплекс на заході Волинської області вперше стає об’єктом прискіпливої уваги науковців та краєзнавців. Об’єднанням їх зусиль в питанні вивчення, популяризації пам’яток цього мікрорегіону послугувала XLV Міжнародна наукова історико-краєзнавча конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся: Шацьке поозер’я у світовій та українській історії”, яка відбулася 24-26 травня у м.Луцьку та селищі Шацьк та об'єднала дослідників з різних куточків України, Польщі, Росії та Казахстану.
Переглядів: 359 | Додав: administrator | Дата: 26.05.2013 | Коментарі (0)

У неділю, 19 травня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського проведено мистецький захід „Чи можна пісню мамину забути?”, присвячений Дню матері. До участі у цьому вечорі було запрошено добрих друзів музею: спонсорів, дарувальників, які долучаються до проведення різнопланових музейних заходів та поповнюють фонди музею переданими речами з домашніх колекцій.
Переглядів: 268 | Додав: administrator | Дата: 19.05.2013 | Коментарі (0)

19 травня у Літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с.Колодяжне відбулася урочиста подія – Дарунок Біблії 1820 року (м.Санкт-Петербург) Анатолієм Федоровичем Александруком, жителем м.Ковеля.
Переглядів: 244 | Додав: administrator | Дата: 19.05.2013 | Коментарі (0)

Художній музей – відділ Волинського краєзнавчого музею, четвертий раз поспіль взяв участь у Міжнародній акції „Ніч музеїв”. Цьогорічне дійство розпочалося 18 травня, в суботу, о 20.00 годині і пройшло під гаслом „Ніч на варті з Великими”. Упродовж акції учасники шанобливо згадували імена достойників – волинян та лучан, які прислужилися нашій Ненці Вітчизні своїми благими діяннями.
Переглядів: 300 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)

18 травня у літературно-меморіальному музеї Лесі Українки вчетверте гостював внучатий племінник Лесі Українки, онук Оксани Косач-Шимановської Роберто Гааб з донькою Едою, яка у Колодяжному вже вдруге, сином Гуго, який перший раз побачив землю на якій народилася його прабабуся Оксана, нареченою сина Мартою Гарсія.
Переглядів: 201 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)

З нагоди Міжнародного дня музеїв, 18 травня Волинський краєзнавчий музей та Державне підприємство „Волинські старожитності” в приміщенні Музею історії Луцького братства розгорнули експозицію виставки „Загадки старого Луцька” з матеріалів за результатами археологічних досліджень історичного луцького середмістя по вул. Кафедральній 13.
Переглядів: 264 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)

18 травня 2013 року в літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с.Колодяжне відбулося секційне засідання Міжнародної наукової конференції „Леся Українка і національна література”, яка проходила 17 травня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки.
Переглядів: 295 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)

В І Т А Є М О !
Переглядів: 235 | Додав: administrator | Дата: 18.05.2013 | Коментарі (0)