«  Липень 2017  »
   У м.Луцьку проведено Перший Волинський обласний музейний фестиваль „Музейний туристичний ресурс – 2012”, започаткований на базі Волинського краєзнавчого музею управлінням культури і туризму Волинської обласної державної адміністрації та Волинською обласною радою. Мета фестивалю – сприяти розвитку музейної справи, відродженню й збереженню народних традицій, визначенню туристичного музейного продукту, соціалізації музеїв у сучасному світі, формуванню моделі музею третього тисячоліття.
Переглядів: 413 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському   краєзнавчому  музеї був День відкритих дверей на тему „Музеї у світі, що змінюється. Нові виклики, нове натхнення”, проведений в рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012”.
Переглядів: 523 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

У рамках Першого Волинського обласного музейного фестивалю „Музейний туристичний ресурс – 2012” у Волинському краєзнавчому музеї відбулися презентації програм конкурсу „Музейний продукт – 2012”, зокрема, програм „Мистецтво музейної експозиції”, „Музейні видання” та „Впровадження музейних програм, акцій, заходів (промоушен)”.
Переглядів: 413 | Додав: administrator | Дата: 17.05.2012 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки започаткував у 2010 році проведення музеєзнавчих круглих столів з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 285 | Додав: administrator | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (0)

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с. Колодяжне діє виставка „На білих крилах рушників”  автором якої є Ніна Габрилевич – майстер народної творчості.
   Ковельчанка Ніна Сергіївна Габрилевич вже не один рік дивує нас оригінальними роботами. Свої вишивки вона не раз експонувала на багатьох творчих конкурсах.
Переглядів: 310 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

Напередодні Міжнародного дня музеїв і дня Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відкрито виставку „Образ Святого Миколая Чудотворця у іконописі, стародруках, металопластиці і декоративно-прикладному мистецтві XVII-ХХІ століть”.
   Святитель Миколай належить до найбільш популярних християнських святих. Ще у час свого земного життя (260-335 рр.н.е.) Миколай своєю благочестивістю, добрим християнським характером, ревністю у вірі Христовій, турботою і любов’ю до людей заслужив повагу і пошанування. Пізніше, зайнявши почесне місце у пантеоні Святих, він зображується на іконах, гравюрах, предметах металопластики.
Переглядів: 618 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із Валерієм Михайловським – відомим танцівником, заслуженим артистом Росії, балетмейстером, драматичним актором під назвою „Наш земляк – зірка світового балету”.
   У 1998 році Валерію Михайловському Всесвітньою Академією наук, мистецтва, культури була присуджена Міжнародна Велика Академічна медаль „Людина-творець” у номінації „За розвиток традицій російської балетної школи і створення нового театрального жанру”.
Переглядів: 316 | Додав: administrator | Дата: 14.05.2012 | Коментарі (0)

П р о г р а м а
Першого Волинського обласного
музейного фестивалю
„Музейний туристичний ресурс – 2012”
Переглядів: 353 | Додав: administrator | Дата: 14.05.2012 | Коментарі (0)

13 травня 2012 року, в неділю, в приміщенні Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського проведено вечір до Дня Матері, організований просвітянським осередком „Джерело”, що діє при музеї.
   З вітальним словом до присутніх у залі звернувся завідувач відділу Віталій Кушнір. Він коротко розповів про історію започаткування відзначення цього дня у світі та в Україні, а також представив гостей з Луцька, які привезли до Затурець свої творчі здобутки.

Переглядів: 271 | Додав: administrator | Дата: 13.05.2012 | Коментарі (0)

З нагоди 200-річного ювілею війни 1812 року Волинський краєзнавчий музей запропонував нову виставку „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”, яка була відкрита 11 травня 2012 року, у перший день міжнародної наукової конференції „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”. Волею долі території України війна з Наполеоном торкнулась активними військовими діями лише на Волині.
Переглядів: 528 | Додав: administrator | Дата: 11.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 132 133 134 135 »