«  Червень 2017  »
   Волинський краєзнавчий музей спільно з кафедрою документознавства і музейної справи Волинського національного університету імені Лесі Українки започаткував у 2010 році проведення музеєзнавчих круглих столів з нагоди Міжнародного дня музеїв.
Переглядів: 284 | Додав: administrator | Дата: 16.05.2012 | Коментарі (0)

У літературно-меморіальному музеї Лесі Українки с. Колодяжне діє виставка „На білих крилах рушників”  автором якої є Ніна Габрилевич – майстер народної творчості.
   Ковельчанка Ніна Сергіївна Габрилевич вже не один рік дивує нас оригінальними роботами. Свої вишивки вона не раз експонувала на багатьох творчих конкурсах.
Переглядів: 306 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

Напередодні Міжнародного дня музеїв і дня Святого Миколая (Перенесення мощей Святителя Миколая із Мір Лікійських до м.Барі) у Музеї волинської ікони відкрито виставку „Образ Святого Миколая Чудотворця у іконописі, стародруках, металопластиці і декоративно-прикладному мистецтві XVII-ХХІ століть”.
   Святитель Миколай належить до найбільш популярних християнських святих. Ще у час свого земного життя (260-335 рр.н.е.) Миколай своєю благочестивістю, добрим християнським характером, ревністю у вірі Христовій, турботою і любов’ю до людей заслужив повагу і пошанування. Пізніше, зайнявши почесне місце у пантеоні Святих, він зображується на іконах, гравюрах, предметах металопластики.
Переглядів: 614 | Додав: administrator | Дата: 15.05.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулася зустріч із Валерієм Михайловським – відомим танцівником, заслуженим артистом Росії, балетмейстером, драматичним актором під назвою „Наш земляк – зірка світового балету”.
   У 1998 році Валерію Михайловському Всесвітньою Академією наук, мистецтва, культури була присуджена Міжнародна Велика Академічна медаль „Людина-творець” у номінації „За розвиток традицій російської балетної школи і створення нового театрального жанру”.
Переглядів: 316 | Додав: administrator | Дата: 14.05.2012 | Коментарі (0)

П р о г р а м а
Першого Волинського обласного
музейного фестивалю
„Музейний туристичний ресурс – 2012”
Переглядів: 352 | Додав: administrator | Дата: 14.05.2012 | Коментарі (0)

13 травня 2012 року, в неділю, в приміщенні Затурцівського меморіального музею В'ячеслава Липинського проведено вечір до Дня Матері, організований просвітянським осередком „Джерело”, що діє при музеї.
   З вітальним словом до присутніх у залі звернувся завідувач відділу Віталій Кушнір. Він коротко розповів про історію започаткування відзначення цього дня у світі та в Україні, а також представив гостей з Луцька, які привезли до Затурець свої творчі здобутки.

Переглядів: 269 | Додав: administrator | Дата: 13.05.2012 | Коментарі (0)

З нагоди 200-річного ювілею війни 1812 року Волинський краєзнавчий музей запропонував нову виставку „Волинь часів франко-російської війни 1812 року”, яка була відкрита 11 травня 2012 року, у перший день міжнародної наукової конференції „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”. Волею долі території України війна з Наполеоном торкнулась активними військовими діями лише на Волині.
Переглядів: 527 | Додав: administrator | Дата: 11.05.2012 | Коментарі (0)

11-12 травня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Міжнародна історико-краєзнавча конференція „Україна та Волинь у наполеонівських війнах”, присвячена 200-річчю війни 1812 року. Організаторами конференції виступили Волинський краєзнавчий музей, ДП „Волинські старожитності” та Волинський регіональний музей українського війська та військової техніки. Захід зібрав науковців з різних куточків України, Росії та Польщі.
Переглядів: 317 | Додав: administrator | Дата: 11.05.2012 | Коментарі (0)

10 травня 2012 року у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбувся тематичний вечір під назвою „Материнська свята доброта” (до Міжнародного дня Матері).
У проведенні вечора взяла участь Олександра Кондратович, відомий волинський педагог, краєзнавець, етнолог, багаторічний і невтомний меценат Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 694 | Додав: administrator | Дата: 10.05.2012 | Коментарі (0)

Валентин Феодосійович Кирилков належить до тієї генерації мистців, для котрих праця за мольбертом у тихій майстерні – головна програма творчого життя. Людина стримана й неговірка, він зазвичай віддає перевагу самій роботі над полотном, аніж розповідям про неї. Однак, уникаючи гучних фраз, імпозантних заяв, художник іде шляхом творчості послідовно й наполегливо.
Переглядів: 435 | Додав: administrator | Дата: 10.05.2012 | Коментарі (0)

« 1 2 ... 131 132 133 134 »