«  Січень 2018  »
   8 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відкрито виставку „Спочатку було слово…”, присвячену 900-річчю створення літопису „Повість временних літ” та Дню української писемності та мови.
Переглядів: 347 | Додав: administrator | Дата: 08.11.2013 | Коментарі (0)

7 листопада настоятель Свято-Михайлівського храму с.Гута Ратнівського району о. Олександр Ковальчук передав до Музею волинської ікони ікону „Архангел Михаїл” та царські врата. Вони датуються XVIII ст. і були внесені до реєстру пам'яток історії і культури Волинської області.
Переглядів: 201 | Додав: administrator | Дата: 08.11.2013 | Коментарі (0)

6 листопада у Волинському краєзнавчому музеї відбулася тематична година з циклу „Експонати розповідають”, присвячена Дню української писемності та мови.
Переглядів: 221 | Додав: administrator | Дата: 06.11.2013 | Коментарі (0)

День української писемності та мови відзначається 9 листопада – на день церковного вшанування пам’яті Преподобного Нестора-літописця. Цього дня у 2013 році минає 900 літ з того часу, відколи чернець Нестор закінчив укладання першої редакції «Повісті минулих літ». Напередодні знаменної дати, 31 жовтня, в приміщенні Музею історії Луцького братства стартував щорічний лекторій «Волинська рукописна спадщина». Лекції відбуваються в супроводі виставки рукописних пам’яток із фондів Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 228 | Додав: administrator | Дата: 31.10.2013 | Коментарі (0)

24 жовтня у Волинському краєзнавчому музеї відбувся тематичний вечір «Пісні воєнних літ. Співають ветерани», проведений до дня визволення України від німецько-фашистських загарбників в роки Другої світової війни.
Переглядів: 351 | Додав: administrator | Дата: 24.10.2013 | Коментарі (0)

23 жовтня, у рамках святкування 1025-ти річчя Хрещення Київської Русі, Музей волинської ікони відкрив першу в Україні виставку нагород Української Православної Церкви, які були передані Предстоятелем Української Православної Церкви Блаженнішим Митрополитом Київським і всієї України Володимиром.
Переглядів: 380 | Додав: administrator | Дата: 23.10.2013 | Коментарі (0)

До 1025-річчя Хрещення Київської Русі
Запрошує на виставку
„Духовні центри християнства на Волині”

Лише тут і зараз можна побачити унікальну для мистецтва південної-західної Русі фреску XIV століття – „Лик Христа” з луцького замкового храму Йоана Богослова та вражаючі за графічним і колористичним виконанням об’ємні ескізи фресок Адріана Прахова 90-х рр. XIX ст.
Виставка працює лише до кінця цього року!
Переглядів: 228 | Додав: administrator | Дата: 18.10.2013 | Коментарі (0)

Відділ природи Волинського краєзнавчого музею розпочав проведення екскурсій-казок ,,В гостях у Золотої осені” із циклу ,,Чарівні пори року”. Мета цих оригінальних екскурсій – ознайомлення наймолодших відвідувачів музею (вихованців дитячих садків та учнів молодших класів шкіл міста Луцька) з осінніми явищами у природі Волині.
Переглядів: 468 | Додав: administrator | Дата: 15.10.2013 | Коментарі (0)

Відділ етнографії Волинського краєзнавчого музею провів у Берестечківській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, у якій свого часу навчався визначний фольклорист, етнолог, краєзнавець Олекса Федорович Ошуркевич – заслужений працівник культури України, лауреат всеукраїнських премій імені Павла Чубинського та Володимира Гнатюка, обласної премії імені Миколи Куделі – вечір-портрет на пошанування його пам’яті.
Переглядів: 183 | Додав: administrator | Дата: 14.10.2013 | Коментарі (0)