«  Червень 2017  »
   Як уже повідомлялося, 5 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї за участі Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почухи та Генерального Консула Чеської Республіки у місті Львові Давіда Павліти відбулося відкриття виставки, присвяченої історії пивоваріння у Чехії та на Волині. Крім того, в ході спілкування з високими гостями з Чехії, наукові співробітники музею розповіли їм про історію древнього Лучеська, провели екскурсії по Старому місту, Музею волинської ікони, експозиції Волинського краєзнавчого музею. Були обговорені і питання з історії чехів на Волині.
Переглядів: 226 | Додав: administrator | Дата: 06.12.2012 | Коментарі (0)

Виставка „Портрети Великих князів і вельмож Литовських з українських музеїв” експонувалася з 4 липня по 28 жовтня 2012 року у м. Вільнюсі, Литовська Республіка. З 5 по 31 грудня 2012 року портрети виставки з двох музеїв (Львівський історичний музей та Волинський краєзнавчий музей) експонуюся у відділі Львівського історичного музею Музей „Палаццо Бандінеллі” за адресою пл. Ринок, 2. Зокрема, на виставці, яка має виняткове історичне та іконографічне значення, представлено 8 портретів з фондової колекції Волинського краєзнавчого музею.
Переглядів: 219 | Додав: administrator | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей (директор Анатолій Силюк) і ПАТ „Луцький пивзавод” (голова правління Анатолій Конзера) під патронатом Надзвичайного і Повноважного Посла Чеської Республіки в Україні Івана Почуха та Генерального Консула Чеської Республіки у м.Львові Давіда Павліти 5 грудня 2012 року відкрили виставку „Викотіть бочки… З історії пивоваріння у Чехії та на Волині”.
Переглядів: 299 | Додав: administrator | Дата: 05.12.2012 | Коментарі (0)

Колекціонер-філокартист і щедрий музейний меценат, автор альбому «Луцьк у старовинній листівці, гравюрі та фотографії» Віктор Літевчук подарував Волинському краєзнавчому музею надзвичайно цінний експонат — фотознімок письменника Йозефа Ігнаци Крашевського (на фото). Світлину з певністю можна датувати 1859 роком, адже саме тоді Крашевський був редактором «Gazety Codzienney» у Варшаві. Відтак — цей знімок став другим у персональній збірці письменника і найдавнішим у фондах Волинського краєзнавчого музею!
Переглядів: 191 | Додав: administrator | Дата: 04.12.2012 | Коментарі (0)

2 грудня у Волинському краєзнавчому музею відбулася відкрита лекція завідуючої реставраційної майстерні Музею археології та етнографії Слобідської України (м. Харків) відомого спеціаліста у сфері збереження та дослідження археологічного текстилю Тетяни Крупи.
Переглядів: 162 | Додав: administrator | Дата: 02.12.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулась зустріч зі спортсменами-інвалідами, членами організації „Інваспорт”. Зустріч була приурочена до 20-річчя від часу становлення інвалідного спорту на Волині та Міжнародного дня інвалідів.
Переглядів: 262 | Додав: administrator | Дата: 29.11.2012 | Коментарі (0)

До Міжнародного дня інвалідів у Волинському краєзнавчому музеї експонується виставка майстрині народного мистецтва з смт Іваничі „Графіка Валентини Протопоп”. На виставці представлені пейзажі майстрині та роботи на релігійну тематику.
Переглядів: 381 | Додав: administrator | Дата: 29.11.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки „Село Лаврів Луцького району. Етнографічно-краєзнавчий нарис”.    Виставка присвячена історії та культурі одного населеного пункту – с.Лаврів, яке розташоване недалеко від обласного центру та є одним з найбільших за площею у Волинській області.
Переглядів: 293 | Додав: administrator | Дата: 27.11.2012 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбувся вечір пам’яті жертв Голодомору 1932–1933 років в Україні. В історії відомі три голодомори – 1921–1923, 1932–1933, 1946–1947 років, які були спланованою злочинною акцією проти української нації. Це підтверджено численними документами, свідченнями усної історії. Найстрашніший і найжорстокіший Голодомор 1932–1933 років просто замовчувався, бо це була очевидна політична репресія проти українського етносу.
Переглядів: 180 | Додав: administrator | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (0)

З нагоди 200-річного ювілею від дня народження плодовитого польського письменника Юзефа Ігнаци Крашевського (1812-1887), у рамках XLIII Волинської обласної наукової історико-краєзнавчої конференції „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Юзеф Ігнацій Крашевський і Волинь”, присвяченої 200-річчю від дня народження, 175-річчю переїзду на Волинь та 125-річчю від дня смерті відомого польського письменника Ю.І.Крашевського, у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття і презентація виставки „Юзеф Крашевський і Волинь”.
Переглядів: 179 | Додав: administrator | Дата: 22.11.2012 | Коментарі (0)