«  Серпень 2017  »
   У Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського вшановано пам’ять поета-дисидента Василя Стуса. Вечір поезії „Голгофа Василя Стуса", приурочений 75-ій річниці з дня народження славного сина України, відбувся 27 січня.
Переглядів: 252 | Додав: administrator | Дата: 27.01.2013 | Коментарі (0)

На вшанування пам’яті загиблих від Голокосту на Волині 24 січня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбувся цикл заходів, це – історична година «Трагедія єврейського народу», відкриття фотодокументальної виставки «Пам’яті жертв Голокосту. Волинь пам’ятає».
Переглядів: 378 | Додав: administrator | Дата: 24.01.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї працівниками відділу новітньої історії створено виставку «Волинь в Українській революції 1917 – 1921 років». На ній представлені матеріали з фондів музею, які ілюструють державотворчий процес на Волині у часи становлення Української Народної Республіки та Української Держави Павла Скоропадського.
Переглядів: 255 | Додав: administrator | Дата: 22.01.2013 | Коментарі (0)

21 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося відкриття виставки Анжеліки Рудницької „Містерія літочислення”. Це – низка творів, які виконані авторською технікою вишивання із використанням традиційних прийомів українського народного мистецтва. Кожен експонат – довершений станковий предмет, що захоплює високою майстерністю й вишуканістю зображального мотиву. Всі вони загалом утворюють єдиний мистецький простір де панує гармонія, краса, любов до всього рідного.
Переглядів: 290 | Додав: administrator | Дата: 21.01.2013 | Коментарі (0)

20 січня вже вдруге від часу заснування Затурцівського меморіального музею В’ячеслава Липинського тут відбулося свято „Музейна Коляда”. У вщерть заповненій конференц-залі звучали колядки, щедрівки, віншування, вірші.
Переглядів: 182 | Додав: administrator | Дата: 20.01.2013 | Коментарі (0)

У видавництві ДП „Волинські старожитності” вийшов черговий 5-й том „Замосцько-Волинських музейних зошитів”. Це спільне українсько-польське двомовне наукове видання Волинського краєзнавчого музею та Замосцького музею у м.Замосці  (Республіка Польща), започатковане у 2003 році, у якому публікуються висновки досліджень, піднімається широке коло питань відносно історії та культури прикордонних територій, а також опрацювання музейних фондів. Авторами публікацій є працівники музеїв в Замості та Луцьку, а також запрошені до співпраці спеціалісти з університетських, музейних та краєзнавчих осередків.
Переглядів: 173 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

17 січня у Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського відкрито виставку творчого доробку лучанина, визнаного майстра художньої вишивки Юрія Савки, відомого своїм талантом далеко за межами Волині. Близько півсотні оригінальних вишиваних портретів історичних діячів та наших сучасників, об’єднані промовистою назвою „Штрихи історії України у вишиваному портреті”.
Переглядів: 168 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

17 січня у Музеї волинської ікони вже вп’яте відбулися Різдвяні зустрічі. Цього разу з колядками і щедрівками виступив кліросний хор „Богоспів” Свято-Троїцького кафедрального собору.
Переглядів: 343 | Додав: administrator | Дата: 17.01.2013 | Коментарі (0)

15 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася історична година „Його життя – то плідна праця”, присвячена 115-річниці від дня народження і 30-й по смерті професора Олександра Цинкаловського, історика, етнографа, археолога, нашого земляка.
Переглядів: 326 | Додав: administrator | Дата: 15.01.2013 | Коментарі (0)

10 січня у Волинському краєзнавчому музеї відбулося підбиття підсумків та нагородження переможців Дев’ятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики „Святвечір”, організованого музеєм та управлінням культури Волинської облдержадміністрації.
Переглядів: 752 | Додав: administrator | Дата: 10.01.2013 | Коментарі (0)