«  Жовтень 2017  »

В І Т А Є М О !
Переглядів: 294 | Додав: administrator | Дата: 22.04.2013 | Коментарі (0)

22 квітня у Музеї волинської ікони відбулася презентація книги «Страсті Христові». Вперше у Луцьку – оригінальна за задумом і художнім виконанням кована книга, яка претендує на представлення у Книзі рекордів України.
Переглядів: 282 | Додав: administrator | Дата: 22.04.2013 | Коментарі (0)

Волинський краєзнавчий музей на напередодні великого християнського свята Воскресіння Христового традиційно запрошує волинян та  гостей міста Луцька на цикл різноманітних заходів. Зокрема:
Переглядів: 283 | Додав: administrator | Дата: 19.04.2013 | Коментарі (0)

18 квітня у Затурцівському меморіальному музеї В'ячеслава Липинського відбулась мистецька імпреза: відкриття персональної виставки творчих робіт талановитої майстрині (інженера-будівельника за фахом, художника — за покликанням), лучанки Валентини Галкіної.
Переглядів: 180 | Додав: administrator | Дата: 18.04.2013 | Коментарі (0)

16-17 квітня 2013 року у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Четверта Всеукраїнська науково-етнографічна конференція „Минуле і сучасне Волині та Полісся. Народна культура і музеї”, присвячена 80-річчю від дня народження Олекси Ошуркевича – фольклориста, етнографа, краєзнавця, заслуженого працівника культури України, лауреата Всеукраїнських премій імені Павла Чубинського та Володимира Гнатюка.
Переглядів: 261 | Додав: administrator | Дата: 17.04.2013 | Коментарі (0)

В результаті багаторічної збиральницької роботи, науковими працівниками Волинського краєзнавчого музею була сформована збірка традиційного вбрання Волині і Західного Полісся, яка нараховує майже тисячу одиниць збереження. Ця колекція склала основу етнографічної виставки „Традиційне вбрання волинян та поліщуків”.
Переглядів: 923 | Додав: administrator | Дата: 16.04.2013 | Коментарі (0)

У Волинському краєзнавчому музеї відбулося представлення нового видання із серії „Колекції Волинського краєзнавчого музею” випуск 5 „Традиційні жіночі сорочки кінця ХІХ–ХХ ст. Збірка Волинського краєзнавчого музею. Каталог”.
Переглядів: 316 | Додав: administrator | Дата: 16.04.2013 | Коментарі (0)

Нещодавно у Музеї волинської ікони своє вміння  вести екскурсію показали студенти Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.
Переглядів: 253 | Додав: administrator | Дата: 13.04.2013 | Коментарі (0)

Виставку «На зорі космічної ери», присвячену 52-ій річниці від часу першого польоту у простори всесвіту, відкрито у Волинському регіональному музеї українського війська та військової техніки – філії Національного військово-історичного музею України. На виставці експонуються матеріали з фондів Волинського краєзнавчого музею, скомплектовані ним в колекцію на початку космічної ери.
Переглядів: 310 | Додав: administrator | Дата: 12.04.2013 | Коментарі (0)

До фондів Волинського краєзнавчого музею книгу подарував постійний щедрий спонсор – Віктор Олексійович Літевчук з Луцька. Краківське видання творів Лесі Українки 1940 року давно вже стало унікальним, раритетним. Принаймні на усі музеї Волині – державні й громадські – воно поки що єдине.
Переглядів: 223 | Додав: administrator | Дата: 12.04.2013 | Коментарі (0)