«  Червень 2017  »
   У Волинському краєзнавчому музеї відкрита для відвідування виставка робіт учасників Дев’ятого обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики „Святвечір”. Традиційно до різдвяних свят Волинський краєзнавчий музей оголошує проведення обласного конкурсу різдвяно-новорічної атрибутики серед учасників різних вікових категорій. Започаткований він був у 1993 році і проводиться через рік. На основі поданих на конкурс робіт у музеї створена виставка „Святвечір”.
Переглядів: 296 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)

27 грудня у Волинському краєзнавчому музеї для дітей працівників музею було організоване новорічне музейне свято.
Переглядів: 277 | Додав: administrator | Дата: 28.12.2012 | Коментарі (0)

Напередодні різдвяно-новорічних свят у відділі природи Волинського краєзнавчого музею проводились екскурсії-казки „Гостина у Зимоньки-Зими” із циклу „Чарівні пори року” для учнів молодших класів шкіл міста Луцька. Діти здійснили захоплюючу подорож залами музею із казковою гостею – Зимою, познайомились із життям природи у холодну пору року, дізнались чимало цікавого про зимівлю тварин і про те, як люди допомагають звірям і птахам вижити в голодний і холодний період.
Переглядів: 203 | Додав: administrator | Дата: 27.12.2012 | Коментарі (0)

Волинська обласна рада
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
Рішення

Про утворення у Волинському краєзнавчому
музеї відділу – „Музей історії Луцького
братства”
Переглядів: 223 | Додав: administrator | Дата: 26.12.2012 | Коментарі (0)

24 грудня 2012 року у Волинському краєзнавчому музеї відкрилася фотодокументальна виставка „В’ячеслав Чорновіл: життя присвячую Україні”. Створена вона на матеріалах музею, для доповнення постійно діючої частини експозиції, де представлені теми по дисидентському русі та діяльності Народного Руху України в часи перебудови. В основі виставки – світлини В’ячеслава Максимовича з різних періодів його життя, документи щодо його діяльності як правозахисника та політичного діяча.
Переглядів: 190 | Додав: administrator | Дата: 24.12.2012 | Коментарі (0)

У 2012 році, на передодні свята зимового Миколая, Волинський краєзнавчий музей започаткував щорічні лекторії на тему „Святий Миколай – покровитель Луцька”.
Переглядів: 225 | Додав: administrator | Дата: 19.12.2012 | Коментарі (0)

18 грудня у приміщенні Волинського краєзнавчого музею відбулося відкриття благодійної виставки „Обереги милосердя”, яка присвячена 90-річчю від дня народження лучанки, берегині Чудотворної ікони Холмської Богородиці, заслуженого майстра народної творчості України, щирої  патріотки рідного краю, відомої громадської діячки, члена ради товариства „Холмщина”, активістки Союзу українок Надії Гаврилівни Горлицької (19.12.1922 – 28.08.2006).
Переглядів: 294 | Додав: administrator | Дата: 18.12.2012 | Коментарі (0)

12 грудня у Волинському краєзнавчому музеї відбулася Волинська обласна науково-практична конференція „Музейна педагогіка. Теорія і практика”. Конференція була організована Волинським краєзнавчим музеєм, Управлінням культури і туризму Волинської облдержадміністрації, Управлінням освіти Луцької міської ради, Обласним центром туризму, спорту та екскурсій, Волинською обласною організацією Національної спілки краєзнавців.
Переглядів: 210 | Додав: administrator | Дата: 12.12.2012 | Коментарі (0)

До свята Св. Миколая Волинський краєзнавчий музей видав два календарі на 2013 рік із зображенням ікони „Святий Миколай” XVII ст. зі збірки  музею, видрукувані у поліграфічному відділі МПП „МЕДІА”. До цього свята у Волинському краєзнавчому музеї 18 грудня о 12.00 год. відкриється художньо-документальна виставка „Святий Миколай – патрон Луцька” та буде проведено Тиждень музейних науково-освітніх заходів до дня Св. Миколая.
Переглядів: 250 | Додав: administrator | Дата: 10.12.2012 | Коментарі (0)

9 грудня 2012 року в Затурцівському меморіальному музеї В’ячеслава Липинського проведено усний журнал „Неопалима купина Галшки Гулевичівни”, присвячений 435-ій річниці від дня народження однієї з найвидатніших українок, волинянки, уродженки села Затурці Єлизавети Гулевич.
Переглядів: 205 | Додав: administrator | Дата: 09.12.2012 | Коментарі (0)